big-cross
cross
Ну шо? Давайте знайомитися?

Ми — Rebra & Kotlety — київський гастробар на Подолі. І це не випадково: саме тут, у місці історичної сили киян, рішучість і ентузіазм двох друзів допомогли створити справжній київський стріт-фуд.

Так ось, просимо скуштувати та полюбити головну фішку нашого закладу — котлету по-київськи! ЯКА ВОНА?! Прокачана в ритмі життя киянина, наповнена різноманітними начинками та здоровим глуздом. Тепер її просто та смачно їсти на ходу, якщо немає часу морочитися з ножами та виделками. А під наші авторські коктейлі чи келих крафтового — взагалі найс!

А ребра... Гриль нашої кухні й талант її віртуозних кухарів допомагають годувати вас смачним м'ясом під неповторні соуси та усмішку шефа, поки чек не розлучить нас!

Варто пригальмувати, еге ж?!
І це далеко не вся наша смакота. Приходьте куштувати!
ua     en
logo
burger
Бували у нас?

Найкраще місце, щоб поїсти та відчути атмосферу Києва, — Поділ. Тому ми годуємо вас саме тут, на Борисоглібській, у будівлі, котрій понад 120 років. Замислившись про дизайн, ми вирішили оголити давню цеглу, яка наштовхнула нас на ідею просторого лофту.

Зайшовши до нас у Rebra & Kotlety, ви поринете в сучасний Київ, у якому збереглися часточки історії. Кожна деталь тут має значення. Багато бетону, металу та каштанів — головного символу Києва. А як вирізняються серед сіро-чорних барв мурали київського художника Артемія Прута!

У нас смачно все — і їжа, і напої, й інтер'єр. Усім цим ми підтверджуємо справжню любов до свого міста.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------